Facebook Twitter Google Plus
HakkımızdaElektrik alanında yıllardır hizmet veren şirketimiz siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için Tecrübeli elektrikçi takımımız ile karşılaştığınız sıkıntıları hemen gideriyoruz. Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize kalite ve güven sunuyor.

Vizyonumuz: Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teknik destek vererek kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Dünya ve ülke genelinde meydana gelen elektrik ve elektronik ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.

Kalite Anlayışı :

Elektrik ve elektronik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır. Biz Miray Elektrik olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık.

Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.